Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Загальні відомості

  Опубліковано 5 років назад

  Існує лише одна інвестиція, яка вигідна

  в будь-який час – інвестиція в знання!

   

  Відповідно до наказу ректора Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини № 546 о/б від 01.07.2015 року на базі економічного факультету, який діяв понад 20 років, створено навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти.

  На сьогодні інститут є сучасним освітньо-науковим центром з розгалуженою структурою та гнучкою системою організації навчального процесу, в якому функціонують 4 кафедри:

  • фінансів, обліку та економічної безпеки;
  • економіки та соціально-поведінкових наук;
  • маркетингу та управління бізнесом;
  • технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи.

  Інститут економіки та бізнес-освіти здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців за напрямами: управління персоналом та економіка праці; фінанси та кредит; облік і аудит; економіка підприємства; маркетинг; туризм; готельно-ресторанна справа. Готуються магістри за спеціальностями: бізнес-адміністрування; управління фінансово-економічною безпекою; економіка підприємства; адміністративний менеджмент; фінанси і кредит. Діє система професійної підготовки для осіб, що вже мають вищу освіту, за спеціальностями – економіка підприємства; фінанси і кредит; маркетинг.

  В інституті навчається більше 1000 студентів з України, Китаю, Узбекистану, Росії, Сербії, Азербайджану, Гани, Туркменістану, Ізраїлю, Вірменії та інших країн. Чисельність студентів цього підрозділу з кожним роком зростає

  Крім цього, інститут надає своїм студентам унікальну можливість проходження міжнародної практики та стажування.. Так, лише цього року можливість проходити оплачувану практику на підприємствах Туреччини, Німеччини, Греції, Польщі використало понад 50 студентів напрямів підготовки «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Маркетинг».

  Успішна робота інституту гарантується високим фаховим та науковим рівнем професорсько-викладацького складу, зокрема, серед 60 викладачів інституту тут працює 3 доктори наук, професори та 39 кандидатів наук, доцентів.

  Студенти під керівництвом викладачів активно беруть участь в науково-дослідній роботі, виступають з науковими доповідями на міжнародних, національних науково-практичних конференціях, круглих столах з широкого кола проблем.  Наукові публікації науково-педагогічних співробітників і студентів видаються у відповідних збірниках.

  З метою оволодіння студентами основами ведення підприємницької діяльності та формування у них навичок майбутніх організаторів, керівників у структурі інституту успішно діє інноваційний бізнес-інкубатор. Як результат, наші студенти щороку виборюють призові місця зі своїми проектами на міських, районних та всеукраїнських конкурсах бізнес-планів.

  Активно проводиться різнопланова виховна робота, організовано змістовне дозвілля, діє рада студентського самоврядування. Студентський актив організовує різноманітні культурно-масові заходи: туристичні походи, екскурсійні поїздки, спортивні змагання.

  Таким чином, спільна кропітка робота студентів та викладачів інституту економіки та бізнес-освіти дає змогу сформувати активну, творчу особистість та професіонала своєї справи, який має можливість успішно працевлаштуватись як в Україні, так і закордоном.

  Календар

  Грудень 2018
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер    
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31