Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Студенти ННІ економіки та бізнес-освіти взяли участь у всеукраїнському хакатоні «Hack4SDGs»  

  Опубліковано 12 місяців назад

  Цілеспрямовані, ініціативні студенти завжди прагнуть до розвитку. І цього разу студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти Марія Король та Валерій Пасанецький пройшли конкурсний відбір та мали змогу взяти участь у всеукраїнському хакатоні «Hack4SDGs», який проходив 16 грудня в місті Київ. Мета заходу: створення середовища для активного обговорення серед молодих професіоналів шляхів реалізації Цілей сталого розвитку через залучення приватного сектору.

  У заході взяли участь 25 активних молодих людей з усієї України. Організаторами хакатону виступили Міністерство молоді та спорту, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки ПРООН.

  З привітальним словом до учасників звернулася Марина Саприкіна ‒ керівник центру «Розвиток КСВ», яка представила проект «Hack4SDGs». Олена Маслюківська-Самберг ‒ програмний аналітик ПРООН (сектор навколишнього середовища та сталого розвитку), розповіла про суть Цілей сталого розвитку.

  Учасникам було представлено менторів, які допомагали кожній команді в розробці власного проекту, темою якого було «Як залучити бізнес до виконання Цілей сталого розвитку». Студентська молодь активно працювала в командах, в кінці презентувала свої проекти та отримала заохочувальні призи від спонсорів.

   

  Календар

  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис   Січ »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031