Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Відкриття І етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  Опубліковано 10 місяців назад

  10 жовтня 2017 р. Ірина Бурдужа та Анастасія Зелінська представляли студентське наукове товариство НН Інституту економіки та бізнес-освіти на засіданні, присвяченому відкриттю І етапу VIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, що відбулося на базі факультету української філології нашого університету.

  Як відомо, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є флагманом в українській літературі, адже в цьому конкурсі беруть участь не тільки студенти факультету української філології, але й НН Інституту економіки та бізнес-освіти та інших факультетів. Він спрямований на вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до словесності українського народу, забезпечення їхнього всебічного розвитку.

  З вітальним словом до членів Студентського наукового товариства та усіх присутніх на заході звернулася Валентина Коваль, декан факультету української філології, яка також оголосила програму І (університетського) етапу конкурсу і ознайомила з графіком його роботи.

  Студентське наукове товариство запрошує творчих і креативних студентів НН Інституту економіки та бізнес-освіти взяти участь у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, щоб реалізувати свій літературний потенціал.

  Бажаємо наснаги, натхненної праці та перемоги!