Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Освітній семінар про фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів

  Опубліковано 12 місяців назад

  18 жовтня 2017 року на базі Запорізького національного університету (м. Запоріжжя) за ініціативи Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації відбувся освітній семінар «Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів», участь у роботі якого взяли викладачі НН Інституту економіки та бізнес-освіти доценти Світлана Подзігун та Людмила Чвертко.

  Відвідування цього заходу дало змогу учасникам ознайомитись з можливостями розвитку наукової кар’єри в контексті пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки на прикладі рамкових програм та інструментів їх реалізації. Зокрема, спікер семінару Микола Смолінський – президент Фундації CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер – розповів про особливості пропозиції Акції Марії Сколодовської-Кюрі (типи конкурсів ITN, IF, RISE, COFUND) та Joint Research Centre. Акцентовав увагу на структурі зазначених інструментів, а також на тому – хто, коли і яким чином може аплікуватись до них. Крім процедури аплікування, означено можливості праці в наукового-дослідницьких проектах, фінансованих ЄС, та охарактеризовано процес відбору науковців.

  Учасники семінару отримали цінний досвід та презентаційні матеріали, які можуть бути використані на практиці викладачами НН Інституту економіки та бізнес-освіти для розвитку наукової кар’єри за рахунок фінансування фондів Європейського Союзу, доступних у новому семилітньому бюджеті ЄС.