Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міні-конференція “Роль менеджера в ефективному управлінні організацією”

  Опубліковано 1 рік назад

  Розвиток професійного українського менеджменту обумовлює необхідність опанування сучасних методів управління, сприйняття світових цінностей, правил та етичних норм, зберігаючи й використовуючи при цьому національні моральні надбання, отримані через історичну культуру.

  Обговорення таких важливих та актуальних питань для майбутніх фахівців з менеджменту та адміністрування, нині – студентів IІ курсу НН Інституту економіки та бізнес-освіти відбулося під час міні-конференції “Роль менеджера в ефективному управлінні організацією”.

   

  Цей захід пройшов у рамках тижня HR-менеджера на відкритому занятті з дисципліни “Теорія організацій” доцента Олександра Богашка.

   

   

  У ході заняття студенти з’ясували основні фактори, які впливають на розвиток людського капіталу в Україні. Особливо цікавими були доповіді: “Менеджер як людина, що здійснює професійне управління” Брагінець Тетяни, “10 найбільш високооплачуваних менеджерів світу” Климчук Вікторії, “Стосунки менеджера із підлеглими” Мельник Юлії, “Моделі зарубіжного менеджменту” Телятника Івана, “Моральне стимулювання як засіб підвищення мотивації персоналу” Кочедікової Людмили, “Прийняття управлінських рішень” Бойко Інни, “Методи підбору кадрів в організацію” Савченко Альони, “Роль етики в сучасному менеджменті” Лебедич Таїсії, “Проблеми розвитку менеджменту в Україні” Балабас Анастасії, “Система методів морального стимулювання” Орловської Анни, “Як стати гарним керівником” Бунчак Марини.

   

   Студенти взяли участь в науковій дискусії, активно відповідали на запитання, висловлювали припущення, а потім знаходили підтвердження у матеріалах представлених на слайдах.

  Сподіваємося, що нинішня міні-конференція стала одним із заходів на шляху подальших наукових відкриттів та сприятиме конструктивному обміну досвідом і сучасними ідеями в студентському колективі.

   

  Календар

  Вересень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Сер   Жов »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930