Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Державне управління та місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення

  Опубліковано 2 роки назад

  Традиційно, 03 травня 2017 р. на базі НН Інституту економіки та бізнес-освіти було проведено науково-методичний семінар «Державне управління та місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

  У роботі заходу взяли участь представники органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, а також студенти й науковці УДПУ імені Павла Тичини. Найбільшу увагу та інтерес викликали доповіді:

  1. Лапіної Тетяни, начальника відділу діловодства, організаційного забезпечення та контролю виконавчого комітету Уманської міської ради («Принципи ведення діловодства в органах міської ради»);
  2. Дячука Олександра, помічника депутата районної ради, керівника молодіжної громадської організації «Мабутнє без наркотиків» та благодійного фонду «Хаварін» («Реформи децентралізації влади: реалії та перспективи»);
  3. Васалатія Артура, начальника інспекції з благоустрою м. Умані («Покращення порядку в м. Умані ‒ першочергове завдання роботи інспекції з благоустрою»);
  4. Коган Наталії Юріївни, викладача кафедри маркетингу та управління бізнесом УДПУ імені Павла Тичини («Зарубіжний досвід системи публічного управління»).

  Науково-практичний семінар проходив у жвавій дискусійній атмосфері. Усі учасники мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

  За результатами семінару визначено, що однією із найактуальніших і невідкладних проблем у побудові сучасної демократичної, конкурентоспроможної і єдиної української держави, забезпеченні її сталого економічного розвитку є прискорення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

   

  Календар

  Травень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Кві   Чер »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031