Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • «Закон і молодь» : зустріч студентів з представниками правоохоронних органів

  Опубліковано 2 роки назад

  В рамках Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч представників правоохоронних органів зі студентським активом Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського держаного педагогічного університету імені Павла Тичини.

  «Іноді один нерозважливий крок молодої людини може вплинути на все подальше життя» – розпочала свою бесіду, речник Уманського відділу поліції в ГУНП в Черкаській області, Леся Усенко. Гостя розповіла про криміногенну ситуацію на Уманщині, розкрила відмінність адміністративної і кримінальної відповідальності та закликала їх бути законослухняними, відповідальними обачними та небайдужими.

  Старший дільничний інспектор Уманського відділу поліції в ГУНП в Черкаській області , офіцер поліції Ірина Вінницька поінформувала, що таке жорстокість та насилля в сім’ї. Студентам роз’яснено такі норми і правила відносин в суспільстві, що дозволяють за будь-яких обставин знаходити конструктивні форми поводження.

  Інспектор ювенальної превенції Уманського відділу поліції в ГУНП в Черкаській області Вꞌячеслав Журба розповів студентам про причини та наслідки кримінальних злочинів, навів дуже цікаві випадки зі своєї практики, озвучив невтішну статистику притягнення неповнолітніх до відповідальності у межах міста.

  Студенти висловлювали свою думку щодо деяких аспектів відповідальності за скоєння правопорушень особами, які не досягли 18-річного віку. Всі разом обговорювали причини, які штовхають молодих людей на правопорушення та наслідки впливу шкідливих звичок на організм людини.

  Вже після заходу студенти охоче фотографувались з поліцейськими, задавали їм питання у неформальній обстановці.

  Календар

  Грудень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис   Січ »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031