Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Захист звітів з виробничої практики студентами ІV курсу напряму підготовки «Туризм»

  Опубліковано 2 роки назад

  Після завершення практики у студентів ІV курсу напряму підготовки «Туризм» відбувся захист звітів.

  Метою виробничої практики є: поглиблення та закріплення студентами теоретичних знань і набуття необхідних практичних навичок і досвіду роботи в галузі управлінської, планово-економічної, маркетингової діяльності, опанування організаційно-технологічними процесами, що відбуваються на туристичних підприємствах; набуття професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретних ситуацій, що виникають на підприємствах в сучасних умовах.Виробнича практика, організована кафедрою технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи пройшла успішно та у зазначені терміни.

  По завершенню проходження практики студенти підготували звіти, в яких представили детальну й всебічну характеристику діяльності туристичних підприємств. Так, студентам потрібно було проаналізувати фінансовий стан та результати діяльності підприємств, з’ясувати їх організаційну структуру й систему управління, охарактеризувати маркетингову діяльність, специфіку надання туристичних послуг.

  Для проведення захисту було сформовано комісію у складі заступника директора з навчальної роботи к.е.н., доцента Пачевої Н.О., заступника директора з практики к.е.н., доцента Король І.В., завідувача кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи к.е.н., доцента Поворознюк І.М. Керівник виробничої практики – к.е.н., доцент кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Осьмьоркіна Н.М.

  Комісія високо оцінила оформлення звітів про проходження практики. Студенти захистили звіти на належному рівні, що говорить про високий ступінь фахової підготовки.

   

  Календар

  Грудень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис   Січ »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031