Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Далекий і близький Туркменістан

  Опубліковано 2 роки назад

  Із 7 по 11 листопада в УДПУ імені Павла Тичини проходив тиждень країни Туркменістан. ННІ економіки та бізнес-освіти теж долучився до відзначення 25-ої річниці незалежності Країни Великого шовкового шляху і великої пустелі Каракуми.

  10 листопада 2016 року викладачами кафедри маркетингу та управління бізнесом Наталією Побережець та Оленою Гарматюк  було проведено гру на тему: «Поле чудес «Туркменістан як економічний партнер».

  foto-1Даний захід відбувався в три етапи. Так, на першому студенти ІІ курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» підготували доповідь у вигляді презентації «Далекий і близький Туркменістан».foto3foto2

  Другий етап відбувся у формі діалогу між студентами двох національностей: українцями та туркменами, що навчаються на ІІ курсі інституту. Темами для обговорення стали питання економіки, історії, культури та національні особливості України й Туркменістану.

  По завершенню була проведена інтелектуальна гра «Поле чудес», де учасники розділилися на дві команди і по черзі вирішували цікаві та творчі завдання.

  Даний захід сприяв єднанню представників двох країн, залишивши приємні емоції від спілкування.

  nniebo_1533nniebo_22nniebo_18nniebo_15nniebo_13nniebo_8nniebo_6nniebo_5nniebo_4nniebo_2nniebo_1