Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міжнародна туристична виставка UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм»

  Опубліковано 2 роки назад

  7 жовтня викладачі кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи та студенти спеціальності «Туризм» відвідали найбільшу в Україні міжнародну туристичну виставку UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм», яка відбулася у м. Київ. Відвідування подібних заходів вже стало справжньою традицією для студентів та викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

  foto-1 foto-2

  Вже двадцять третій рік поспіль виставка UITТ є важливою подією туристичної сфери України, яка збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників  державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників.

  Цього року у виставці прийняли участь близько 123 компанії з 21 країни світу. Презентація широкого асортименту пропозицій туристичного сезону вразила всіх відвідувачів.

  Студенти мали можливість познайомитися з представниками різних туристичних фірм, які розповідали про свою роботу, інновації в туризмі, подорожі по всьому світу та можливості, які відкриває їм спеціальність «Туризм». Справжні професіонали з різних куточків нашої планети, таких як: Палестина, Домінікана, Індонезія, Туреччина, Франція, Угорщина, Таїланд, Болгарія, Польща, Індія, Єгипет та Україна ділилися своїм досвідом, цікавими фактами та приголомшливими історіями,  розповідали про специфіку та особливості своєї роботи.foto-4foto-3foto-5

  По закінченню виставки студенти отримали цікаві та корисні подарунки, інформаційні буклети, пізнавальні журнали з найпопулярнішими напрямками курортів світу та новинками в туристичній галузі.

  Студентка Інституту економіки

  та бізнес-освіти

  Джугостранська Ірина (27 група)