Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • 25 років незалежності. Тисячоліття – державності

  Опубліковано 2 роки назад

  Першокурсники НН Інституту економіки та бізнес-освіти розпочали начальний рік з леції на тему: «25 років незалежності. Тисячоліття – державності».1Наскрізною лінією бесіди пройшла ідея спадкоємності тисячолітніх державотворчих традицій та розуміння того, що проголошення незалежності 24 серпня 1991 року стало логічним завершенням процесу українського державотворення.

  Студентам було охарактеризовано попередні етапи становлення української державності – від Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Великого Князівства Литовського та козацької держави до української державності ХХ століття.2На занятті студенти дізналися про визначних діячів з різних сфер суспільного життя, які боролися за відновлення Незалежності України. Їх опір був різноманітним – хтось боровся за свободу народу, хтось за свободу творчості, думки, хтось зі зброєю в руках, а хтось – із пензлем. 3Підсумовуючи історію боротьби українського народу за Незалежність, студентам було наголошено, що Україна потребує молодих фахівців, котрі своєю працелюбністю, талантом, мужністю прославлятимуть Україну у світі. І саме на молодь покладається надія на розбудову Незалежної України!45Керівництво НН Інституту економіки та бізнес-освіти висловлює подяку історичному факультету за сприяння в розвитку дослідницької діяльності серед студентів та за співпрацю у справі виявлення патріотизму серед української молоді.

  Особливу подяку висловлюємо  кандидату соціологічних наук, доценту Бержаніру Анатолію Леонідовичу, кандидату історичних наук, доценту Лісовській  Ользі Василівні та викладачу Опацькому Ігорю Юрійовичу.