Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • НН Інститут економіки та бізнес-освіти нагороджений дипломом за 1 місце у рейтингу досягнень факультетів університету

  Опубліковано 3 роки назад

  В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася урочиста академія, приурочена Дню науки.

  Проведення урочистої академії у ці травневі дні в рамках Фестивалю науки у нашому університеті стало доброю традицією. В УДПУ День науки святкували досвідчені та молоді науковці, докторанти та аспіранти, студентська молодь. Всі вони раді були бачити на заході почесних гостей: голову Уманської райдержадміністрації Віталія Олійника, заступника Уманського міського голови Ольгу Радченко, заступника голови Уманської районної ради Петра Бабкіна, начальника відділу освіту Уманської райдержадміністрації Бориса Бондаря. Всі вони щиро привітали досвідчених та молодих науковців університету зі святом, побажали подальших творчих здобутків, які, до речі, не залишаються непоміченими.

  DSC_0401Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний, поздоровивши колег зі святом, озвучив першорядні наукові досягнення викладачів та студентів, побажав професорсько-викладацькому складу, співробітникам, аспірантам і студентам міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків, завжди підтримувати вогонь незгасимих ідей і помислів в ім’я розквіту науки.

  Висловлюємо щирі вітання нашому НН Інституту економіки та бізнес-освіти та її директору, кандидату економічних наук, доценту Наталії Олександрівні Пачевій за зайняте перше місце серед факультетів університету в сфері науки.

  DSC_0504Вітаємо кафедру маркетингу та управління бізнесом та її завідувача — Катерину Андріївну Олійник, кандидата економічних наук, доцента — за найвищі показники серед кафедр інституту в науковій діяльності.

  DSC_0505Майже 200 викладачів та студентів за досягнуті значні успіхи були нагороджені відзнаками різних рівнів. Всі вони — заслужена слава вузу.

  DSC_0510 DSC_0478DSC_0459Ця славна когорта науковців докладає великих зусиль для піднесення рідної альма-матер до рівня закладу європейського рівня. Їх заслуга у тому, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини залишається найбільш рейтинговим вищим навчальним закладом Черкащини, став осередком відродження рідної мови, центром наукової діяльності та міжнародних зв’язків.

  Календар

  Травень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Кві   Чер »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031