Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міський конкурс бізнес-планів

  Опубліковано 3 роки назад

  19 травня 2016 року у виконавчому комітеті Уманської міської ради відбувся щорічний міський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Свої роботи представили 5-ть  ініціативних студента ІІ – V курсів ННІ економіки та бізнес-освіти.
  21

   

   

   

   

   

   

   

   

  З вітальними словами до майбутніх підприємців звернулась заступник міського голови Ольга Радченко, яка наголосила, що головна мета заходу – сприяння розвитку молодіжного підприємництва в місті, виявлення дійсно охочих і здатних до роботи в бізнесі молодих людей.

  До організаційного комітету конкурсу бізнес-планів також були запрошені провідні фахівці підприємницької діяльності м. Умані.

  3Основними критеріями оцінювання були відповідність проекту структурі бізнес-плану, наявність чіткого фінансового обґрунтування проекту, створення нових робочих місць для молоді, оригінальність ідеї та суспільна корисність реалізації проекту.

  4Кожен бізнес-план був представлений презентаціями, буклетами. Різноманітність підприємницьких ідей була наскільки цікавою, що усім присутнім студентам від організаційного комітету конкурсу була висловлена подяка.

  5У результаті проведеного заходу членами журі були відзначені переможці, які отримали дипломи, а також грошові винагороди.

  Перше місце отримала  студентка V курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Вигівська Юля на тему: «Коворкінг-центр «Магеллан» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Чвертко Л.А.).

  Експертною радою конкурсу бізнес-планів було відзначено роботу Пулі  Владислава студента ІV курсу напряму підготовки «Маркетинг» на тему: «Надання поліграфологічних послуг» (науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Кирилюк І.М.).
  67

   

   

   

   

   

   

   

   

  Решта студентів були нагороджені грамотами та подарунками  за творчий підхід у розробці бізнес-плану.

  89

   

   

   

   

   

   

  Вітаємо переможців та їх керівників, зичимо творчого натхнення і подальших успіхів! І чекаємо перемог у всеукраїнському та обласному конкурсі бізнес-планів.

  Календар

  Травень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Кві   Чер »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031