Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Інститут економіки та бізнес-освіти знову приймав гостей!

  Опубліковано 3 роки назад

  «Якщо ви вдало оберете професію
  і докладете до неї душу,
  то щастя саме знайде вас».
  Чарльз Дарвін

  12 лютого 2016 року Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти гостинно відкрив свої двері випускникам загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, училищ, технікумів, коледжів та їх батькам, щоб ознайомити з особливостями вступу у 2016 році, а також презентувати спеціальності Інституту.

  DSCF7125DSCF7131DSCF7137DSCF7142DSCF7146DSCF7152DSCF7153DSCF7162

  З вітальним словом до гостей звернулася заступник директора Інституту з довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Наталія Володимирівна Осадчук, яка підкреслила, що: «Сьогодні університет є потужним, одним із найбільших у нашому регіоні вищим навчальним закладом, який готує висококваліфікованих фахівців з вищою освітою гуманітарних, культурно-мистецьких, природничих, економічних та інших напрямів; здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження; є провідним науково-методичним та культурно-просвітницьким центром».

  Зустріч відвідав голова приймальної комісії Віталій Васильович Бербец, який розповів про особливості вступної кампанії та суттєві зміни в умовах прийому вступників у 2016 році.

  Традиційно спеціальності Інституту представляли студенти:
  –    Вікторія Хрипта – «Туризм»;
  –    Наталія Варшавська – «Готельно-ресторанна справа»;
  –    Артем Автомеєнко – «Маркетинг»;
  –    Владислав Коваленко – «Менеджмент»;
  –    Яна Мельничук – «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  –    Юлія Кравченко – «Облік і оподаткування»;
  –    Діана Сігова – «Економіка».

  Також перед гостями виступили Марія Сас, яка розповіла про цікаве життя і наукову діяльність студентів Інституту та Любов Петрухіна, яка ознайомила присутніх з перевагами міжнародної практики студентів.

  DSCF7156DSCF7171DSCF7176DSCF7181DSCF7190DSCF7196DSCF7199DSCF7203

  Гості отримали широку інформацію у ході безпосереднього спілкування з викладачами кафедр, студентським активом та працівниками приймальної комісії.