Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Перші незабутні враження про навчання в університеті

  Опубліковано 3 роки назад

  Ось і минув наш перший семестр навчання в університеті. Для кожного це була перша сторінка дорослого самостійного життя.

  Багато з нас в період навчання знаходяться за сотні кілометрів від рідної домівки, наслідки-депресія, але велика студентська  сім’я вже рідного Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з перших днів допомагала адаптуватися до нового життя.

  1 2 3

  Навчання розпочалося з посвяти в першокурсники, де нас урочисто прийняли до студентства. Кожен з нас знайомився не лише з університетом, а й з однокурсниками. Потім почалися наші перші пари. З кожним днем ми дізнавалися щось нове та цікаве. Брали участь у квестах та різних заходах студентського життя. Найбільш нам запам’яталася презентація першокурсників. Саме під час підготовки наша група разом з 18 групою здружилися та були єдині як ніколи. Наш виступ зайняв 1 місце, кожен виклався на 200%. Дуже допомогла нам наша куратор Інна Миколаївна Поворознюк, вона надала нам стимул та спрямувала нас в правильне русло. Підтримувала під час виступу.

  456

  Але найбільш запам’ятовуючим була наша перша сесія. Майже всі студенти закрили всі заліки та екзамени автоматом та на Новий Рік і Різдво Христове поїхали по домівках. Викладачі розуміли та допомагали нам, за що ми їм вдячні.

  Отже, наш перший семестр в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини був цікавий, насичений яскравими подіями та справжнім студентським життям.

  Попереду ще багато звершень та перемог, які допоможуть стати нам в майбутньому справжніми спеціалістами з туризму.

  78

  Студенти 17 групи

   

  Календар

  Січень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру   Лют »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031