Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Do you speak English?

  Опубліковано 3 роки назад

  Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні», пише «Gazeta.ua».

  Глава держави прийняв таке рішення, як зазначається в Указі, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку».123

  До року англійської мови в Україні розпочалася соціальна кампанія, покликана заохотити молодь вивчати англійську мову та актуалізувати проблему недостатнього знання іноземних мов українцями.

  Інформаційна кампанія “Україна speaking” має на меті з одного боку підняти проблему, з іншого – стимулювати молодь змінювати модель поведінки, вивчати мови та отримувати нові можливості, – пише Українська правда.

  Для актуалізації теми та стимулювання українців вивчати іноземні мови, команда створила відеоролик – комедійне відео про те, як небажання вивчати іноземні мови може стати перепоною у особистому та професійному розвитку.

  Окрім роликів в рамках програми Україна speaking стартує рекламна кампанія в мережі Інтернет, в метрополітені та на носіях зовнішньої реклами у містах України.

  234“Реклама, продовжуючи ідею, закладену у соціальних роликах, провокує українців та має на меті змусити їх задуматися над тим, що незнання мови може призвести до втрати роботи або зниження рівня життя”, – кажуть ініціатори кампанії.

  Календар

  Січень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Гру   Лют »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031