Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Інститут економіки та бізнес-освіти радо зутрічав майбутніх абітурієнтів

  Опубліковано 3 роки назад

  27 листопада 2015 року в ННІ економіки та бізнес-освіти відбувся День відкритих дверейDSC_0309      Знайомство з Навчально-науковим інститутом економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини майбутні вступники почали з бесіди, яка відбулася у 107 ауд. нового корпусу університету за участю директора Інституту проф. Чирви О.Г., заступника директора з довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи Осадчук Н.В., завідувачів кафедри та студентства Інституту.

  DSC_0327DSC_0334

  Завідувачем відділу професійно-кар’єрної орієнтації та довузівської підготовки Мошковською А.Е. для майбутніх вступників було детально роз’яснено умови вступу до університету та особливості підготовки подання документів.

  DSC_0354DSC_0359

  Студенти Інституту розповіли про напрями підготовки за якими зможуть навчатися вступники, закордонну практику та стажування, виховну роботу зі студентами та студентське самоврядування.

  DSC_0356DSC_0360

  По завершенню бесіди для гостей була організована ознайомча екскурсія територією університету, під час якої школярам та їх батькам показали лекційні зали, аудиторії навчального закладу, спортивну та тренажерні зали. Крім цього, гості університету мали змогу на власні очі побачити умови, в яких навчаються та живуть студенти.