Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Ближче до зірок…

  Опубліковано 3 роки назад

  Людину завжди захоплювало зоряне небо. Студенти НН Інституту економіки та бізнес-освіти не стали винятком. Щоб більше дізнатися про небесну сферу із зірками, планетами і супутниками, кометами і метеоритами вони відвідали планетарій на фізико-математичному факультеті нашого університету.

  Цей захід був приурочений до Міжнародного дня студента.

  фото1  Демонстрація зірок виконувалася за допомогою спеціального приладу «Планетарій» та супроводжувалась лекцією з астрономії та космонавтики. фото2Унікальна система цифрового планетарію володіє фантастичними можливостями. Це немов би магія, де усього за декілька секунд можна опинитися у космічному просторі.

  Технічне забезпечення планетарію дозволяє побачити зоряне небо майже кожного куточка землі, окрім екватора. Інструментарій планетарію здатен відтворити реальну картину зоряного неба у будь-який момент часу. Крім того, студенти змогли побачити у прискореному темпі динаміку зміни цієї картини, внаслідок добового обертання Землі, її руху навколо Сонця, а також видимий рух планет, Сонця та Місяця серед зірок.

  Відвідування планетарію залишило масу емоцій та вражень у студентів і надихнуло їх на нові звершення та відкриття.фото3