Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • «Інспектор 2015» у гуртожитку

  Опубліковано 3 роки назад

  Студентська рада інституту економіки та бізнес-освіти разом з викладачами Коган Н.Ю. та Хлистун О.А.  провели чергову перевірку стану кімнат студентів гуртожитку № 1 та гуртожитку № 2, проте цього разу вона була неординарною – із значками  «Інспектор 2015 рекомендує».
  SK6p8Fd2-NAD6Er4UvbcMYПриємно було бачити, що студенти підтримують порядок і покращують побутовий стан своїх кімнат. Особливо ж хочеться відмітити 217, 335, 343, 347 кімнати, які відзначилися відмінним побутовим станом кімнат, за що і отримали у винагороду “золоті” значки «Інспектор 2015 рекомендує» та солодкі призи заохочення.
  AOiKQpBwhJoНе може не радувати той факт, що підтримують порядок у кімнатах не лише дівчата, а й хлопці, де і відзначилась 343 кімната.
  4r5dBDXqwfkПодібна акція з відзначенням найкращих кімнат проводилася невперше, але нашим студентам вона сподобалась, оскільки дала їм поштовх і в подальшому тримати кімнати у відмінному стані.Vi_GJkCjMxEXM3iCZFNjP8Бажаємо і надалі нашим студентам показувати зразкові результати!!!