Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Екскурсія на ПСП «Уманський тепличний комбінат»

  Опубліковано 3 роки назад

  26 жовтня студенти 6 курсу спеціальності «Бізнес-адміністрування» побували з екскурсією на одному з найбільших підприємств в Україні з вирощування овочів у закритому ґрунті  – ПСП «Уманський тепличний комбінат».P1100961   Основне завдання екскурсії – ознайомлення з підприємством, яке в майбутньому може забезпечити  студентів першим робочим місцем, отримати інформацію про стан сучасного ринку праці та вимоги, які ставить роботодавець до пошукачів роботи. Так, зокрема начальник відділу збуту Гордій Р. І. розповів присутнім про основні напрями діяльності комбінату, умови праці та перспективи на майбутнє.
  фото_1Сьогодні на Уманському тепличному комбінаті експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка. У них реалізовані новітні розробки та досягнення в області вирощування овочів у закритому ґрунті, завдяки чому продукція комбінату відома не лише в Україні, а й далеко за її межами.P1100944Студенти побували в цеху передпродажної підготовки продукції, де відбувається  сортування, фасування, пакування та підготовка до відправки продукції доставки продукції.фото_2фото_3фото_4На території цеху студентів супроводжувала заступник начальника цеху Безносюк  О., яка із задоволенням відповідала на численні запитання молоді.
  фото_5Студенти були вражені масштабами комбінату, технологіями виробництва та організацією діяльності.
  фото_6Після завершення огляду підприємства студенти були надзвичайно задоволені екскурсією та висловили побажання щодо повторення подібних заходів.