Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Знайомство студентів-першокурсників з мальовничим куточком Умані – софіївським парком

  Опубліковано 3 роки назад

  Нарешті настала осінь і прикрила своїми яскраво-золотистими барвами всю Україну. Восени природа одягається у жовто-багряне вбрання і вабить усіх нею помилуватися. Тому саме в цей час відбуваються різноманітні екскурсії, подорожі, або ж просто прогулянки на природі.

  Не знехтували такою можливістю і студенти 1 курсу, які навчаються за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа». Для чудового проведення часу та позитивних емоцій було обрано один із найгарніших парків України – Софіївський парк – національний скарб України, шедевр паркового мистецтва.фото 5 Погода видалась пречудова і студенти мали змогу сповна насолодитися красою парку. Неможливо було відвести погляду від кожної з архітектурних скульптур та пам’яток, оминути жодного струмочка.фото 6Маса позитивних вражень та яскравих емоцій відображені на численних фото студентів. Ця прогулянка вдалась на славу!

  Висловлюємо щиру подяку висловлюємо куратору 16 групи Наталі Михайлівні Осьмьоркіній за допомогу в організації та проведенні екскурсії.

  Студентка16 групи

  Добра Олена