Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Розважальна гра «Хто зверху?»

  Опубліковано 3 роки назад

  Для студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» в рамках святкування тижня туризму було проведено розважальну гру «Хто зверху?».

  Не одне тисячоліття чоловіки та жінки сперечалися за першість, не один раз таке протистояння давало початок бурхливим суперечкам, масштабним дискусіям, навіть війни починалися через те, що чоловіча половина ніяк не могла змиритися з першістю жінки!
  Фото 1 фото 2фото 3То хто ж зверху? Щоб це з’ясувати раз і назавжди, зустрілися 2 команди, учасниками яких були представники чоловічої та жіночої статі. Варто зазначити, що не часто зустрічається в двобої стільки сили та грації, неземної чарівності та розуму, ніжності та цілеспрямованості, мужності та відповідальності.

  Що тільки не довелося пройти учасникам гри?! Слова складали, музику відгадували, обмінювались ролями, в очі гарним дівчатам дивилися. У підсумку перемогу отримала команда дівчат!фото 4фото 5Незважаючи на протистояння та бажання виграти, на грі панувала дуже дружня атмосфера. Учасники були нагороджені грамотами.