Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Моє найкраще літо!

  Опубліковано 3 роки назад

  З дитинства у мене була мрія подорожувати, тому закінчивши школу я вирішила стати фахівцем у галузі туризму. Для реалізації своєї мрії я вступила до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на кафедру технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи.
  Після закінчення ІІІ курсу мені випала нагода пройти практику в одному із готелів Греції – Louis Colossos Beach 4*, який знаходиться на острові Родос.
  1 Я працювала у пляжному барі на посаді бармена. Робочий день починався з 9.00 і закінчувався в 17.00. Останній місяць я ще додатково працювала офіціантом у ресторані. Після роботи у барі у мене була година перерви, потім я ще на 4 години йшла працювати у ресторан.
  2У мене був один вихідний день на тиждень. Саме у вихідні дні я побувала на багатьох екскурсіях островом та отримала багато гарних вражень. Острів Родос дуже красивий та багатий своєю історичною та культурною спадщиною.
  Період проходження практики залишиться назавжди в моєму серці. Я хотіла б ще раз повернутися на острів і саме в цей готель, адже тут працюють добрі та щирі люди, які є професіоналами у своїй роботі.
  Це моє найкраще літо!!!3

  Артеменко Яна.