Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Студент УДПУ – один із найкращих проектних менеджерів України!

  Опубліковано 4 роки назад

  9-10 квітня в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

  В олімпіаді прийняли участь 114 студентів із 70 вищих навчальних закладів усіх областей України. До складу оргкомітету було включено провідних науковців вищих навчальних закладів з різних регіонів України: д.е.н., проф. Лепейко Т., д.е.н., проф. Комеліна О., д.е.н., проф. Маркіна І., д.е.н., проф. Ткаченко Т., д.е.н., проф. Іртищева І.1 2   Уманський державний педагогічний університет представляли студент ІІІ курсу Форос Євгеній Романович, який навчається за напрямом підготовки «Маркетинг» та його керівник доцент кафедри маркетингу та управління бізнесом Олійник Катерина Андріївна.3Олімпіада проводилася у два тури. У першому конкурсанти в письмовій формі виконали ситуаційні вправи, демонструючи знання та вміння самостійно оцінювати реальну управлінську ситуацію та приймати обґрунтовані рішення. У другому – відповіли на тестові запитання.

  Форос Євгеній проявив стратегічне мислення й аналітичні здібності та здобув нагороду у номінації «Найкращий проектний менеджер»!45Щиро вітаємо Фороса Є.Р. і Олійник К.А. та бажаємо їм невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемоги!