Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Конкурс есе MindSketch

  Опубліковано 4 роки назад

  3f89a17-759Портал VoxUkraine спільно з компанією «Київстар» за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

  Серед усіх робіт, які надіслані протягом календарного місяця, редакційна колегія VoxUkraine обирає найкращу статтю. Її автор отримає приз від партнера конкурсу компанії «Київстар» у розмірі 8000 грн. Есе буде опубліковано на порталі VoxUkraine та в одному із провідних українських ЗМІ.

  Перелік тем не обмежений. Перевага надаватиметься текстам із найбільш глибоким, неординарним поглядом на проблему та посиланнями на результати наукових досліджень. З прикладами робіт можна ознайомитись на сайті VoxUkraine.

  Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати есе на адресу: mindsketch.essay@gmail.com з темою “VoxUkrainePrize”.

  Вимоги до есе та правила участі у конкурсі читайте на порталі VoxUkraine аба за посиланням http://voxukraine.org/умови-конкурсу/