Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Студенти напряму ,,Готельно-ресторанна справа” – переможці олімпіади з іноземних мов

  Опубліковано 4 роки назад

  Інша мова є іншим баченням життя.

  Федеріко Фелліні.

  Володіння іноземними мовами в сучасному світі – чи не найважливіша складова образу успішної людини. Знання іноземних мов розширює світогляд, дозволяє зрозуміти культуру і звичаї інших народів, відкриває додаткові можливості у спілкуванні та встановленні професійних зв’язків.

  Вивчення іноземних мов особливо значущим є для майбутніх фахівців готельно-ресторанного бізнесу. Це дасть їм можливість у майбутньому підвищувати рівень підприємницької діяльності шляхом вивчення інновацій та досвіду закордонних колег з підвищення ефективності функціонування бізнесу.

  Важливе також те, що високий рівень знань іноземних мов дає змогу студентам отримати контракт для стажування за кордоном.

  Радо відгукнулися на пропозицію взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземної мови майбутні ресторатори з 16 групи економічного факультету. Головним мотивом для них стало бажання випробувати себе у змаганні знавців та перевірити власні можливості у іноземних мовах. В олімпіаді взяли участь представники всіх факультетів УДПУ. Студенти показали свої ґрунтовні знання та були гідними суперниками у змаганні.Фото 1За результатами олімпіади Варшавська Наталія завоювала перше, а Абакумова Анастасія – друге місце з англійської мови серед студентів університету.фото 2Призові місця цих студентів є гарним стимулом для їх подальшого удосконалення знань та інтенсивної роботи над вивченням іноземних мов у подальшому.

  Поліщук О.О., викладач кафедри туризму
  та готельно-ресторанної справи, куратор 16 групи