Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міський конкурс бізнес-планів

  Опубліковано 4 роки назад

  30 березня 2015 року в Уманській філії Європейськогоуніверситету було проведено міський конкурс бізнес-планів.

  У конкурсі брали участь семеро студентів економічного факультету Уманського державного педагогічногоуніверситетуімені Павла Тичини:

  Нікіфоров Богдан, Пуля Владислав, Форос Євген, Короташ Дмитро, Петрухіна Любов, Автомеєнко Артем, Ляш Денис.фото 1Тематика бізнес-планів була пов’язана з різними напрямами та видами підприємницької діяльності в умовах трансформаційної економіки.

  Конкурс проводивсяза двома напрямами: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект». Основними критеріями оцінювання були відповідність проекту структурі бізнес-плану, наявність чіткого фінансового обґрунтування проекту,  оригінальність ідеї та суспільна корисність реалізації проекту. 324Виступи студентів були заслухані та обговоренні журі конкурсу, до якого входили посадові особи Уманської міської ради та провідні підприємці міста.5Третє місце у конкурсі зайняв студент ІVкурсу напряму підготовки «Туризм» Нікіфоров Богдан з бізнес-планом «Інформаційний додаток до смартфонуTuuiiApp», науковий керівник кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Поворознюк І.М.6

   Вітаємо з перемогою!