Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • З турботою про ближнього

  Опубліковано 4 роки назад

  Міжнародний день інвалідів – об’єднує всіх небайдужих до долі людей з особливими потребами.
  Щорічно 3 грудня під егідою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день інвалідів. Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі людей з особливими потребами.
  фото 1
  Викладачі економічного факультету з турботою та піклуванням ставляться до вихованців центру професійної реабілітації інвалідів. Тому 5 грудня 2014 року кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було організовано вітання учасникам Уманського центру професійної реабілітації інвалідів, приурочене до Міжнародного Дня інвалідів.
  «Нам дуже приємно, що в нашому місті дбають про людей-інвалідів, адже тоді такі особливі люди не залишаються зі своїми проблемами один на один», – зазначив викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Стойка Сергій Олександрович.
  «Відзначаючи Міжнародний день інвалідів, ми прагнемо показати, що інвалід – це не тільки людина з особливими потребами, це також людина з особливими можливостями», – зазначила викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Любонько Тетяна Володимирівна.
  Викладачі центру професійної реабілітації інвалідів висловили величезну подяку за постійну турботу та увагу до людей з обмеженими можливостями, яку вже не один рік надають небайдужі люди.

  фото 2

  фото 3