Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • «Сьогодні ви допоможете їм, завтра вони допоможуть вам!»

  Опубліковано 4 роки назад

  Студенти економічного факультету не байдужі до подій, які відбуваються в наш час. 10 грудня на факультеті відбулася соціальна акція, в якій ініціативно взяли участь студенти нашого факультету. Гаслом акції стали такі слова: «Сьогодні ви допоможете їм, завтра вони допоможуть вам!»
  Протягом декількох тижнів на факультеті збирали речі, продукти та ліки, які згодом відправлять в зону АТО.

  4Z-GHxlx9Oc
  Студенти відзняли відеоролики, в яких хотіли донести проблему сучасності та звернути увагу на стан військової ситуації в східній частині України.
  На перегляд соціальних роликів зібралися представники всіх курсів. Студенти вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Подібна акція вперше відбулася на нашому факультеті, проте справила незабутнє враження для всіх присутніх.

  c9bYoQ0VF2s

  qMi3OnhxsEY

  Захід був організований за участі студентів 28 групи Матюк Богданою та Олійник Дарьєю. Допомагали їм наші ведучі , а саме Калінчук Наталія (14 група) та Тертична Каріна (17 група), а також студенти факультету, які також взяли активну участь у зйомці відеороликів.
  Студентська рада факультету виносить подяку за організацію проведення соціальних акцій та за участь усіх студентів економічного факультету у даному заході.

  Авторський колектив студентів економічного факультету.