Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • «Кмітливі. Розумні. Ерудовані»

  Опубліковано 4 роки назад

  Четвертий день тижня напрямів підготовки «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Облік і аудит» розпочався з професійної виставки «Я в майбутньому», організованої силами викладачів кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки та студентів І-ІІІ курсів економічного факультету. Для кожної академічної групи попередньо було визначено об’єкт інформування, що здійснює свою діяльність в економічній сфері. Студенти підготували відповідні інформаційні матеріали, вивчили основні аспекти діяльності своїх організацій.

  1

  О 10:50 у холі третього поверху розпочала свою роботу професійна виставка «Я в майбутньому», яка не залишила байдужим жодного перехожого.

  2

  Студенти 22 групи представляли Бюро технічної інвентаризації (БТІ), надаючи консультації всім зацікавленим про його напрями діяльності.

  3

  Активісти 21 групи підготували матеріали і представили Центр зайнятості із повним переліком затребуваних професій на листопад місяць 2014 року в місті Умані та Уманському районі.

  4

  Завданням для студентів 31 та 32 груп було всебічно представити страхову компанію ПрАТ «Страхова Група «ТАС», з чим вони блискуче впоралися, детально інформуючи про особливості страхування життя та майна.

  5

  12 група представляла Пенсійний фонд України. Студенти давали професійні консультації щодо правильного заощадження коштів та особливості пенсійного забезпечення громадян України.

  6

  Для 11 групи об’єктом інформування було обрано Уманський тепличний комбінат. Першокурсники давали вичерпну інформацію про підприємство та його внутрішні і зовнішні економічні зв’язки.

  7

  Студенти 15 групи вміло представили Державну фіскальну службу України. Вони залюбки надавали консультації про основні особливості та труднощі щодо подання документів у фіскальні органи України.

  8

  Останній демонстраційний стіл організатори виділили для фахівців 31к та 32к груп, які повинні були представити ПриватБанк. Всім охочим студенти, як справжні банківські працівники, роздавали інформаційні буклети і надавали детальну інформацію про роботу та здобутки найбільшого банку України.

  9

  О 14:20 у 318 аудиторії зібралися студенти всіх курсів економічного факультету на інтелектуальну битву майбутніх фінансистів, економістів та обліковців «Кмітливі. Розумні. Ерудовані». Підтримати студентську інтелектуальну еліту прийшли також і викладачі факультету.

  фото 2.1

  Ведучий турніру доцент кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки Білошкурський М. В. урочисто відкрив захід і ознайомив присутніх з правилами гри. Микола Васильович запропонував студентам сформувати 3 команди по 6 студентів, обрати капітанів і придумати назву. Таким чином, в інтелектуальній битві схрестили рапіри своїх знань та ерудиції студенти І і ІІ курсів, які утворили команду «Ековін» на чолі з Кабановим Ігором, команда студентів ІІІ курсу «Ноу-хау» на чолі з Охріменко Наталією та команда студентів І і ІІІ курсів «Економчики», капітан – Келебай Віталій.

  Фото 2.2 Фото 2.3.

  Для визначення переможця команди змагалися у трьох турах: перший тур – «розминка» – 12 коротких економічних запитань, правильна відповідь на кожне з яких оцінювалася 1 балом; другий тур – «чорний ящик» – 6 питань на 2 бала кожне, правильну відповідь ерудити могли перевірити, відкривши чорний ящик; третій тур – «відео-питання» – 6 відео-питань від провідних фахівців економічного факультету. Головним арбітром змагань, який об’єктивно судив відповіді гравців, був Швець Т. Г., викладач кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки.

  Фото 2.5.

  У принциповій боротьбі переможцем (з мінімальною перевагою) стала команда «Ековін», «Ноу-хау» і «Економчики» посіли відповідно друге і третє місце. Декан економічного факультету. нагородила всіх учасників інтелектуальної битви сертифікатами з бонусними балами (власник сертифікату може обміняти його на зазначену кількість балів у викладача будь-якої дисципліни). Вітаючи переможців, Тетяна Василівна запропонувала студентам перейняти естафету і організувати подібну гру для викладачів. Сподіваємося, що незабаром ми станемо свідками ще однієї інтелектуальної битви. Четвертий день тижня економічних спеціальностей завершився переглядом фільму з тематичною інсталяцією «Банкрутство» о 17:10.