Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Тенденції розвитку податкової системи на сучасному етапі

  Опубліковано 4 роки назад

  5 листопада в рамках плану роботи кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки відбувся науково-методичний семінар «Тенденції розвитку податкової системи на сучасному етапі». Участь у цьому заході прийняли завідувач інформаційно-комунікаційним сектором Уманської ОДПІ Ожогіна Н.С., доцент Міщук О.В., викладач Літовкіна Т.В та студенти економічного факультету.

  Фото 1

  Фото 2

  Під час роботи семінару обговорювалися питання змін у податковому законодавстві в 2014 році, введення військового збору та оподаткування депозитів; зацікавили присутніх очікувані зміни у системі оподаткування в 2015 році. У своїх виступах учасники семінару акцентували увагу присутніх на особливостях сплати податків, зокрема ПДВ, його електронному адмініструванні, автоматичному відкритті рахунків всім платникам даного виду податку та діяльності Державної фіскальної служби.

  Фото 3

  Фото 4

  Заходи такого змісту дають можливість учасникам науково-методичного семінару  бути в курсі сучасних тенденцій розвитку податкової системи, а студентам –  поєднувати теоретичні знання з практичними навичками.