Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Стажування за кордоном: міф чи реальність?

  Опубліковано 4 роки назад

  DSC_079819 листопада студенти економічного факультету з задоволенням зібралися в актовій залі, щоб переглянути презентацію учасників трьох програм стажування за кордоном.

  В літній період більше 20 студентів факультету мали змогу побувати на стажуванні в Греції, Туреччині та Німеччині. Вони охоче представили яскраві відео і фотозвіти, в яких відобразили як свої трудові будні, так і відпочинок на найкращих курортах цих країн, подорожі і знайомство із культурою, звичаями, традиціями.

   

  Присутні в залі з захопленням спостерігали за тими подіями і враженнями, якими поділились учасники стажування. Адже для багатьох присутніх стажування за кордоном – мрія, яка чекає наступного літа для здійснення.

  Зацікавила студентів й інформація консультанта по міжнародних проектах Гребьонкіної Анни Олександрівни щодо можливостей участі у проекті «EMINENCE».

   

  DSC_0817

  Шульга Лариса Андріївна, представник агенції “Соната», представила умови участі в програмі Work travel.

  DSC_0829

  Презентація засвідчила, що сучасний український студент – це молода людина, яка не лише прагне оволодіти ґрунтовними фаховими знаннями, а й втілити їх на практиці.