Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Хелловін по-українськи

  Опубліковано 4 роки назад

  Фото 1

  Традиційно на економічному факультеті відзначається «надвечір’я Дня всіх святих» або Хелловін. Це свято прийшло до нас із Заходу і полюбилось студентам своєю надзвичайною атмосферою: перевдяганнями у відьом, духів, зомбі; вирізанням ліхтарів із гарбузів; солодощами від викладачів та іншим.

  Фото 6

  Фото 2

  Почалося це неймовірне дійство із ярмарки, на якій були представлені страви різних країн світу. Незважаючи на різноманіття смаколиків, українська кухня виявилась найсмачнішою!

  qMzCUee6voY

  Не залишилась осторонь цього свята і кафедра маркетингу та управління бізнесом. Так, над створенням антуража доХелловіну працював весь викладацький склад. Гірлянди із паперових гарбузів, чорні коти та кажани, павутини з павуками та звісно цукерочки для перевдягнених студентів – все це викликало захоплення у молоді та створило незабутню атмосферу свята на факультеті.

  ФОто 7

  ФОто 4

  Таким чином, закінчення тижня відзначилось гарним та святковим настроєм як викладачів, так і студентів. Адже щоб продуктивно працювати потрібно вміти добре відпочивати.

  Фото 5