Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Green party

  Опубліковано 4 роки назад

  Сьогодні нікого не здивуєш традиційними посиденьками, які можна влаштовувати з будь-якого приводу. Найчастіше організовуються вечірки тематичні, які і самі по собі стають яскравою подією. Щоб стати зіркою студентської вечірки, безсумнівно, потрібно вміти красиво танцювати. Проте однієї тільки хорошої техніки буде недостатньо: необхідно подбати також про вибір відповідного одягу, щоб у охоронців на вході навіть не виникло думки не впустити вас.

  1

  Вперше на факультеті відбулась подія в досить несподіваному репертуарі, на яку завітали багато студентів та викладачів. Головною родзинкою вечора був зелений колір, який за словами студентів та викладачів асоціюється з молодістю.

  2

  Щира подяка організатору свята Жуковій Анастасії, за неординарний підхід та велику масу конкурсів між студентами та викладачами.

  3

  4Хороший настрій та багато позитивних емоцій  забезпечили всі студенти, а особливо ті, які показали сценку «Якби день ВДВ та випускний святкувалися одного дня» (Делікатний Владислав та Полушко Андрій).

  5

  6

  Кожний, хто був присутнім на цій події, ні на хвилинку не пошкодував про те, що завітав!

  Авторський колектив студентського самоврядування