Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Вінниця – гордість України

  Опубліковано 4 роки назад

  Чарівна та яскрава країна під назвою Україна не залишає байдужою жодного туриста. У пошуку нових вражень завзяті мандрівники економічного факультету відправились у подорож до неповторного міста Вінниця.

  1

  Знайомство з містом розпочалось з розважального центру ROSHEN, де студенти в інтерактивній формі змогли поспілкуватись з «живим» роботом, стати глядачами 3D кінотеатру та відкрили секрети своїх улюблених солодощів.

  2

  3

  Центральна вулиця міста вразила справжньою європейською вишуканістю. Парки, сквери, трамваї без зайвих прикрас створюють комфортну, безтурботну та затишну атмосферу.

  4

  5

  Візитівкою міста є єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан ROSHEN – це злітаючі вгору під музику потужні струмені води у супроводі світлових та лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному водному екрані. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

  6

  7

  У місті впроваджені різноманітні туристичні атракції, які покликані зробити дозвілля гостей міста більш цікавим та насиченим. Вінниця рада кожному гостеві. Тут ви знайдете відкриті серця і розкішну палітру культурних вражень. Вінниця – це квітка України.