Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Святкування Дня туризму разом з школярами

  Опубліковано 4 роки назад

  Изображение 1655_новый размер

  25 вересня 2014 року за запрошенням викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини наш 11-А ЗОШ № 3 на чолі з класним керівником Людмилою Прокопівною Цикалюк приєдналися до туристичного походу, присвяченого святкуванню Дня туризму.


  Изображение 1684_новый размер

  Організаторами цього заходу, який відбувся у Білогрудівському лісу, були  викладачі кафедри та студенти старших курсів економічного факультету.

  Изображение 1632_новый размер

  Ми мали змогу не тільки ознайомитися зі специфікою навчання зі спеціальності «Туризм», а й на практиці відчути себе справжніми туристами. З цікавістю ми спостерігали демонстрацію майстер-класів, які проводили студенти старших курсів, а згодом змогли взяти участь у змаганнях  з розпалення вогнища, встановлення намету, подолання перешкод.

  Изображение 1605_новый размер

  Знаменною подією для нас стало здобуття почесного ІІ місця у змагання з туризму. Це дало нам натхнення, віру в себе та спонукало нас до думки щодо вступу до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за напрямом підготовки «Туризм».

  Jpeg

  Ми висловлюємо велику вдячність організаторам цього цікавого заходу. Наш 11-А клас отримав багато позитивних емоцій та найкращих вражень.

  Jpeg

  Учениці 11-А класу ЗОШ № 3 Кишко Вікторія та Подобєдова Ольга

  Изображение 1685_новый размер