Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Студентські роки – початок усіх перспектив

  Опубліковано 4 роки назад

  Молодий  я, молодий,

  Повний сили та одваги.

  Гей, життя, виходь на бій, —

  Пожартуєм для розваги!

  Павло Тичина

  Одним із найважливіших завдань, як в цілому для держави, так і для університету є громадське, патріотичне, культурне виховання студентів, залучення їх до соціально-політичних та економічних перетворень.

  Дозвілля – чудовий простір для розвитку культури. Правильна організація дозвілля сприяє формуванню у молоді культури спілкування, створює умови для самореалізації і самовиховання особистості. Однак потужний педагогічний потенціал вільного часу для значної кількості студентів залишається неусвідомленим, нереалізованим.

  1

  Із студентами другого курсу була проведена розмова, спрямована на формування їх як соціально активних громадян-патріотів, орієнтованих на загальнолюдські цінності, високу культуру й інтелігентність.

  2

  Для визначення усіх переваг сфери дозвілля, на факультеті студентам було запропоновано техніку прийняття рішень «Квадрат Декарта». Змістовний відпочинок не тільки розвиває у юнаків і дівчат особисті якості, але й організовує їх, надає впевненість у своїх діях і компетентності.

  4

  3

  Сьогодні саме молодь володіє необхідним потенціалом, успішна реалізація якого забезпечить тріумфальне майбутнє українського суспільства.