Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Знайомство куратора з групою

  Опубліковано 4 роки назад

  Традиційним на економічному факультеті вже стало ознайомлення з пам’ятками культури  в м. Умань. Так, студенти 11 групи разом з куратором Хлистун Ольгою Анатоліївною, відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка», який славиться не тільки своєю красою, а й пам’ятками архітектури.

  Фото 1

  Фото 2

  Відомий російський мандрівник І. М. Долгорукий, відвідавши Софіївку в 1810 р., писав: “Якщо ви хочете мати правдиве поняття про те, що звичайно називають полями Єлисейськими, земним раєм, прийдіть у Софіївку і подивуйтесь в ній генію творчому. Там природа і мистецтво, поєднуючи всі сили свої, створили пречудову картину.  Ніщо не може зрівнятися з тим, що тут бачиш: все зачаровує, захоплює. Сад цей – один із щасливих і неодмінних наслідків мистецтва людського…”.

  Фото 3

  Студенти мали змогу побачити визначні місця дендрологічного парку, оцінити всю його красу і велич. Саме такі заходи розвивають в студентах любов до природи, до прекрасного, підвищують культуру особистості, що в свою чергу сприяє покращенню відносин людини з природою.

  Фото 6

  Студенти були задоволені прогулянкою та виявили бажання відвідати ще безліч місць пов’язаних з історією Уманщини.