Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти

  Опубліковано 4 роки назад

  DSC_0763

  Шановні освітяни! Сердечно вітаємо всіх з Днем знань та початком нового навчального року! Перше вересня – чудове свято! Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка до нього байдужа. У цей день для першокурсників прозвучать перші дзвоники, для них настане новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів.

  DSC_0407

  31 серпня 2014 року в нашому університеті відбулися традиційні урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників.

  DSC_0068

  З вітальним словом до них звернувся ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Побірченко Наталія Семенівна. Вона із гордістю пригадала про здобутки університету за минулі роки, які дозволили йому увійти в десятку найкращих вищих гуманітарних та педагогічних навчальних закладів України.

  DSC_0022

  DSC_0158

  DSC_0186

  Привітати нове поповнення до лав університету прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей. А саме: заступник міського голови Кирилюк Людмила Миколаївна; доктор габілітований, професор, проректор з науки Державної вищої школи професійної освіти у місті Лєшно, почесний професор нашого університету Алексанр Миколайчак; доктор габілітований, професор Познаньського університету імені Адама Міцкевича Богдан Вальчак; генеральний директор публічного акціонерного товариства «Уманьферммаш», заслужений машинобудівник України Ліпкан Анатолій Васильович та інші почесні гості.

  DSC_0621

  DSC_0656

  DSC_0668

  По закінченню урочистостей відбулися зустрічі кураторів академічних груп із першокурсниками та їх батьками.

  DSC_0839

  DSC_0846

  DSC_0851

  DSC_0925

  Давня мудрість «Вік живи – вік учись» сьогодні актуальна, як ніколи, освіта є основою для успішної кар’єри і благополучного життя. Бажаємо молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх Вас відправною точкою до підкорення нових вершин. З Днем знань!

  DSC_0713