Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • День туризму

  Опубліковано 4 роки назад

  25 вересня 2014 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи був організований туристичний похід, присвячений Всесвітньому дню туризму. Захід проводився на околиці Умані, в Білогрудівському лісі, за участі студентів напрямів підготовки «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», учнів 11-го класу ЗОШ №3.

  Фото 1+

  фото 2+

  Студенти ІІ, ІІІ та ІV курсів провели туристичні майстер-класи для студентів першого курсу та школярів: Сподобаєв Володимир та Гольонко Ігор (35 гр.) – встановлення намету; Соболевський Олександр (28 гр.) – розпалювання вогнища; Грабарський Андрій та Кашперський Сергій (27 гр.) – подолання маршрутів з перешкодами.

  Фото 3+

  Фото 4+

  Фото 5+

  Jpeg

  Старшокурсники допомогли ознайомитися зі специфікою майбутньої професії та передали корисний досвід студентам, які розпочинають навчання в університеті. Після того були проведені змагання з туризму, в яких взяли участь команди академічних груп, які брали участь у святі. Журі змагань були підведені підсумки та вручені грамоти за здобуття призових місць.

  Фото 7+

  Фото 8+

  Jpeg

  Цікавим був конкурс на кращу туристичну страву. Тут студенти проявили свою кулінарну майстерність та креативність у підготовці та пригощанню різноманітних страв.

  Jpeg

  Jpeg

  Фото 12+

  Jpeg

  Завершилося свято урочистою посвятою майбутніх спеціалістів в почесні лави туристів з проголошенням клятви та присвоєнням першокурсникам гордого звання «Турист УДПУ».

  Jpeg

  Jpeg
  Свято було організовано та проведено на високому рівні та залишило яскраві враження у студентів та школярів.
  Jpeg