Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Міжнародний дитячй центр «Артек-Карпати-Буковель» відкриває обійми студентам економічного факультету

  Опубліковано 4 роки назад

  Студенти економічного факультету є активними не лише у період навчання, а й під час літніх канікул. Так, Анастасія Паламарчук, Вікторія Штремель, Ігор Гольонко та Володимир Сподобаєв відмінно зарекомендували себе у ролі вожатих під час проходження літньої практики на базі Міжнародного дитячого центру «Артек-Карпати-Буковель».

  1 

  Міжнародний дитячий центр розташований в українських Карпатах, в одному з найкрасивіших місць планети – Карпатському національному парку на висоті від 920 м над рівнем моря біля підніжжя гори Буковель знаменитого туристичного курорту.

  «Артек-Карпати-Буковель» – унікальний педагогічний комплекс, де реалізуються розвиваючі програми і фестивальні проекти, дбайливо зберігаючи кращі педагогічні традиції артеківської школи.

  2

  3

  4

  Саме в таких умовах, наші студенти долучаються до виховного процесу в таборі та поєднують відпочинок, спорт з пізнавальною, естетичною, екологічною, оздоровчою діяльністю.

  Таким чином, моральна атмосфера оздоровчого табору, доброзичливе ставлення однолітків і вихователів один до одного сприяють самоствердженню в сприятливих умовах природного середовища і соціального оточення.