Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Запрошуємо на навчання!

  Опубліковано 4 роки назад

  24_0
  Облік і аудит – спеціальність, яка є однією з найпопулярніших, оскільки це не лише універсальна мова бізнесу, а й особливий дар бачення за цифрами складного світу економіки у його взаємозв’язках і гармонії.
  Економічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за напрямом підготовки «Облік і аудит». Абітурієнт має подати сертифікат ЗНО з таких предметів: історія України або географія (кількість балів має бути не менше 140), а також математика і українська мова та література (не менше 124 балів).
  Навчаючись за спеціальністю «Облік і аудит» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, Ви матимете унікальну можливість отримати сучасну освіту, що поєднує багатогранні знання фінансиста і економіста, аналітика і ревізора, менеджера і наукового працівника, відкриєте для себе таємниці формування економічної інформації, швидко адаптуватись до сучасних вимог на ринку праці та влаштовуватись на високооплачувані посади.

  Чекаємо Вас за адресою: м. Умань, вул. Садова 28. Телефон для довідок: (04744)5-20-80;
  097-729-69-68; 098-251-83-77
  .