Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Приймальна комісія продовжує набір

  Опубліковано 4 роки назад

  _DSC1083

  У сучасному мінливому суспільстві необхідно намагатися не відставати від реалій сьогодення. Це стосується всіх напрямів діяльності людини, а особливо тих, що впливають на наше майбутнє, як то складання іспиту чи вибір професії, обрання вищого навчального закладу на цілих п’ять наступних років. Саме тому Ви маєте обирати вже зараз.

  _DSC1120

  Шановні абітурієнти, у вас є всі можливості вступити до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

  _DSC1202

  Економічний факультет здійснює набір за напрямами підготовки «Економіка підприємства», «Фінанси та кредит», «Облік і аудит», «Управління персоналом та економіка праці», «Маркетинг», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» на денну форму навчаннядо 01.08.2014 та на заочну форму навчання до 02.08.2014 року      включно.

  _DSC1122

  Документи, які необхідні для вступу: документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), додаток до нього з оцінками; медичну довідку за формою 086-О; 6 кольорових фотокарток розміром 3*4 см; 2 конверти з марками; сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що виносяться на конкурс. Паспорт (та ксерокопію 1, 2 та 11 сторінок); копію: ідентифікаційного коду, посвідчення про приписку до призовної дільниці (військовий квиток) та документи, що дають право на пільги. Документи вступник пред’являє особисто.

  _DSC1201

  Детальну інформацію стосовно правил прийому, умов вступу та термінів навчання Ви можете знайти на сайті Уманського державного педагогічного університету. Посилання на ресурс: http://udpu.org.ua/viewpage.php?page_id=9.

  _DSC1203

  Ми чекаємо на Вас, завітайте до приймальної комісії Інституту соціальної та економічної освіти за адресою: вул. Садова, 28, м. Умань, 108 аудиторія.

  Будемо раді бачити Вас у рядах наших студентів!!!