Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Перші курси тьюторів дистанційного навчання завершено успіхом!

  Опубліковано 5 років назад

  Дистанційне навчання – один з провідних напрямків у освітній галузі. Кожний ВНЗ, опираючись на реалії сьогодення, повинен впроваджувати цей перспективний вид навчання у власний навчально-виховний процес.

  0

  Курс будь-якої дисципліни (у тому числі економічного напрямку) досить легко переноситься до систем підтримки дистанційного навчання у формалізованому вигляді. Це спрощує роботу як викладача (по наповненню курсу та його оновленню), так і студента (чітка логіка подання курсу сприяє його кращому засвоєнню).

  1

  Викладачі нашого ВНЗ, у тому числі економічного факультету, з січня по червень 2014 року проходили курси тьюторів дистанційного навчання. 17-18 червня завершився 3-й, заліковий, етап курсів. Переважна більшість курсантів захистили випускні кваліфікаційні роботи на “відмінно ” (або “А” – понад 90 балів), це свідчить про те, що викладачі блискуче оволоділи сучасними методиками дистанційного навчання.

  2

  Отже, побажаємо успіхів нашому університету з впровадженням цього нового та перспективного способу навчання, та творчого зльоту і натхнення другий хвилі курсантів-тьюторів дистанційного навчання, яка відбудеться в наступному навчальному році.