Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Майстер-клас з туризму

  Опубліковано 5 років назад

  19 травня 2014 року для студентів економічного факультету напряму підготовки Туризм та Готельно-ресторанна справа за сприяння Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено майстер-клас з туризму. Захід проводився з метою формування у студентів умінь та навичок приймати стратегічні і тактичні рішення у ході проведення спортивного змагання.
  Майстер-клас було організовано заступником директора Українського державного Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Заслуженим вчителем України, Почесним працівником туризму України, кандидатом у майстри спорту зі спортивного туризму та спортивного орієнтування, суддею Національної категорії зі спортивного туризму Наровлянським Олександром Даниловичем, який розповів студентам про теоретичні та практичні особливості організації спортивного туризму на місцевості.

  1

  Керівник гуртків центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, майстер спорту України зі спортивного орієнтування Наровлянська Марина Данилівна, розповіла студентам про особливості туристичного мікроорієнтування на місцевості.
  Мікроорієнтування – різновид спортивного туризму, в якому учасник долає дистанцію у заданому напрямку, в районі контрольного пункту розташовують декілька знаків без номера, з яких учасник обирає той, що відповідає легенді та центру кола контрольного пункту на карті.

  2

  3

  Методист центру туризму і краєзнавства, майстер спорту України зі спортивного туризму Пшінка Богдан Олегович розповів студентам про деякі елементи туристських змагань та показав на власному прикладі як потрібно долати перешкоди в туристських естафетах.
  Представниками Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді було запропоновано студентам прийняти участь у змаганнях з туристичного мікроорієнтування та в туристській естафеті.

  4

  5

  6

  По завершенні майстер-класу з туризму усі студенти – учасники змагань ¬– були нагороджені почесними грамотами.

  7

  8

  Майстер-клас залишив приємні враження та надав змогу отримати студентам практичні навички у спортивному туризмі.