Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • UITT 2015 «УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ»

  Опубліковано 5 років назад

  26-28 березня 2014 року у виставковому майданчику м. Києва проходила найважливіша та наймасштабніша подія туристичної галузі України – виставка UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм».

  dhjdgo78toikgcjy
  Студенти економічного факультету разом з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи к.е.н., доцентом Кожухівською Р.Б. та к.е.н., доцентом Поворознюк І.М. відвідали дану виставку.

  фото 2
  Відвудувачі виставки мали змогу поспілкуватися з професіоналами туристичного ринку національного та міжнародного рівня. Зокрема, з представником туристичного оператора ANYWAYANYDAY, туристичних агенцій TUI Україна, АНЕКС-ТУР, CORAL TRAVEL та компанії АМАДЕУС Україна, що надає послуги бронювання та продажів квитків он-лайн.

  фото 3

  фото 4

  Цікавим видалося спілкування з представником туристичної компанії і директором винного заводу у Болгарії.

  фото 5

  Студенти дізналися багато нового про ексклюзивні концепції у сфері туризму, бронювання турів, форму оплати туру, організацію інсентив-турів, умови надання страхових послуг, видачу візових та туристичних документів тощо.
  Разом з викладачами студенти відвідали науковий семінар «Перспективи та переваги використання глобальної дистрибутивної системи бронювання авіаційних перевезень «Galileo» та майстер-клас з приготування італійської піци.

  фото 6

  фото 7

  Відвідання виставки UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» надало можливість студентам краще зрозуміти специфіку туристичної індустрії, ознайомитися із сучасними тенденціями та перспективами, познайомитися з важливими професійними аспектами туристичної галузі.

  фото 8