Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Семінарське заняття проблемного виду

  Опубліковано 5 років назад

  Однією з форм ефективного підвищення методичної роботи викладача та майстерності студентських кадрів є практичні семінари з дослідження і вирішення проблемних питань певної тематики.

  фото 1
  14 квітня 2014 року викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Любонько Т.В. було проведено семінарське заняття проблемного виду з навчальної дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» на тему: «Туристсько – рекреаційні ресурси в екскурсійній діяльності».
  Метою проведення семінарського заняття проблемного виду було вдосконалення теоретичної та практичної підготовки студентів відповідно до сучасних наукових досягнень у туристичній галузі з урахуванням нових підходів до розвитку туризму.
  Студенти разом з викладачем відвідали туристичну фірму «Соната». Відбулося знайомство з директором Нежурбідою О.О., який розповів про специфіку діяльності туристичного підприємства. Вагомим важелем у засвоєнні нової інформації під час семінарського заняття проблемного виду було безпосереднє спілкування з працівниками туристичної фірми «Соната» .
  Студенти отримали неймовірні враження від бесіди про диференціацію цін на тури, на готелі, на додаткові послуги в різних країнах та в різних туристичних операторах, про чинники, які впливають на вибір клієнтом того чи іншого туристичного продукту, допомогли уявити картину процесу купівлі-продажу туристичного продукту з використанням найбільш вигідних пропозицій.

  фото 2