Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Освоєння космосу – прогрес людства

  Опубліковано 5 років назад

  Поринути у безмежний космічний простір, сповнений незвіданих чудес та привити цікавість студентів до пізнання всесвіту, із його незлічимою множиною планет і зір, спробували викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту. Демонструючи презентації Федорчук І.В. і Літовкіна Т.В., познайомили студентів з історією космонавтики.

  Студенти ознайомились з біографією Юрія Олексійовича Гагаріна, який на космічному кораблі «Восток» уперше в світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Викладачі розповіли багато цікавих фактів про еру польотів у космічному кораблі, що відкрила для людства нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.

  Фото 1

  Фото 2

  Всі присутні відправились в захоплюючу подорож, переглянувши фільм «BBC: Планети». Студенти дізнались, що планети дуже різноманітні за своїми розмірами, зовнішнім виглядом та складом. Різниця пояснюється як умовами формування, так і еволюційними змінами, що відбулися за мільярди років їхнього життя.

  Фото 3

  Фото 4

  Наостанок викладачі наголосили, що освоюючи космос, треба не забувати про Землю. Так, після свого польоту в космос Юрій Гагарін писав:

  «Облетівши Землю в кораблі-супутнику, я побачив, яка прекрасна наша планета. Люди, будемо зберігати і примножувати цю красу, а не руйнувати її

  Давайте ж разом виконувати заповіт цієї чудової людини!