Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Навчальний семінар «Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні»

  Опубліковано 5 років назад

  22 квітня 2014 року на базі Інноваційного бізнес-інкубатора відбувся семінар на тему: «Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні», в якому приймали участь учні 11 класу НВК «ЗОШ ІІІ ст. № 7 – колегіум» і викладачі кафедри економічної теорії та права.
  Семінар проводив викладач кафедри економічної теорії та права Гейко В.А.

  ФОТО 1

  Питання, що розглядалися на пряму стосувались сучасного етапу розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. Зокрема, на обговорення виносились особливості: правових основ формування бізнес-середовища та розвитку підприємницької діяльності в Україні; системи ліцензування та видачі документів дозвільного характеру; механізму реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність; державного регулювання або відповідного обмеження здійснення господарської діяльності.
  Значну увагу Василь Анатолійович приділив аналізу нормативно-правових актів у даній сфері правового регулювання, зокрема Законам України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, „Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”, іншим законам та підзаконним актам, які регулюють відносини у сфері ліцензування та видачі документів дозвільного характеру.

  ФОТО 2

  Зустріч відбувалась за активної участі учасників семінару та викладачів кафедри економічної теорії та права.