Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • На виставці факультету друзів

  Опубліковано 5 років назад

  15 квітня студенти 21 групи та викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів обліку і аудиту відвідали виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Виставка організована на технолого-педагогічному факультеті в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу студентської молоді з декоративно-прикладної творчості та Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».
  DSC_0966
  Відвідувачі мали змогу познайомитися з роботами студентів різних навчальних закладів, що здійснюють підготовку вчителя технологій.
  DSC_0984

  DSC_0954
  З особливостями використання традицій українського народного мистецтва та художніх ремесел у навчально-виховному процесі присутніх познайомила Дубова Наталія Вячеславівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики навчання технологій.
  DSC_0936
  Автори вразили відвідувачів різноманітністю використаних природних матеріалів, естетикою та рівнем художнього виконання творчих робіт.
  Дякуємо учасникам та організаторам виставки за гарний настрій і позитивну атмосферу на виставці та бажаємо і надалі радувати оточуючих власними творчими роботами.
  Виставка вкотре підтвердила, що наша молодь надзвичайно талановита та сповнена творчого натхнення.
  DSC_0949